fbpx

O marce

Wyprawkowy Konsjerż, kto to taki?

 

Tetra czy Flanela? to pierwsza na rynku parentingowym (XII.2018r.) marka osobista, która oferuje pomoc i wsparcie Wyprawkowego Konsjerża. Przewrotna nazwa marki oraz pomysł na innowacyjną działalność to, od początku do końca, moje autorskie dzieło.

 

Jako Wyprawkowy Konsjerż – Pomocna Dłoń Mamy pomagam przyszłym rodzicom w skompletowaniu wyprawki. Moje wsparcie to indywidualne konsultacje, publikacje wskazówek, porad i informacji o nowinkach w wyprawkowych gadżetach. Ponadto bardzo lubię spotkania na żywo, dlatego prowadzę również, pierwsze i jedyne na rynku, autorskie warsztaty wyprawkowe. Każde kolejne spotkanie jest dla mnie inspiracją do dalszego rozwoju i samokształcenia, za co dziękuję.

 

wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

 

Na czym polega wsparcie Wyprawkowego Konsjerża?

Każda Mama jest inna, dlatego w moich poradach nie znajdziesz typowej, ogólnej listy wyprawkowej (w sieci krąży ich setki). Według mnie nie ma jednej, gotowej odpowiedzi dobrej dla każdego. Jak to się mówi – jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Zgadzam się z tym powiedzeniem. Jest tak wiele zmiennych, różnych upodobań, historii życiowych. W związku z tym wszystko, co niezbędne ustalimy wspólnie, by jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb, oczekiwań i preferencji Mamo, Tato, przyszli Rodzice.

Moje wsparcie to również oszczędność pieniędzy. W trakcie konsultacji ustalimy, co będzie naprawdę  potrzebne, co warto mieć, a co się zupełnie nie przyda. Wyznaję zasadę, że nie każdy “must have” marketingowy, czyli teoretyczny, to “must have” praktyczny. Nie musisz kupić wszystkiego, żeby skompletować idealną wyprawkę.

 

wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

 

Komu się przyda wsparcie Wyprawkowego Konsjerża?

Mamo czekasz, aby powitać na świecie Wasz największy Skarb, Wasze Maleństwo, które obecnie nosisz pod sercem. Jesteś szczęśliwa i nie możesz się doczekać, a z drugiej strony zastanawiasz się, jak się przygotować, jak zorganizować Wyprawkę. Masz pytania, potrzebujesz porady, wsparcia w zakupach, a może po prostu rozmowy z doświadczoną Mamą.

Jako Wyprawkowy Konsjerż jestem właśnie, dla Ciebie, jestem żeby podać Ci pomocną dłoń Mamo. Moim celem jest wsparcie na starcie Mam – tych “początkujących”, tych zapracowanych, tych dla których zakupy to konieczny obowiązek i tych, które z różnych przyczyn losowych, nie mogą zająć się wyprawką samodzielnie. 

KOMPLETNA WYPRAWKA W ZASIĘGU DŁONI MAMY

OGRANICZA NAS JEDYNIE WYOBRAŹNIA

Zapraszam do kontaktu!

Wyprawka nie jest Ci w tej chwili potrzebna? Proszę zastanów się jednak chwilę, może twoja przyjaciółka, koleżanka, znajoma z pracy, córka, siostra, synowa, kuzynka, szwagierka będzie kompletowała w najbliższym czasie wyprawkę i warto polecić Jej Wyprawkowego Konsjerża. 

 

wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

 

Oferta Wyprawkowego Konsjerża

Umów się na spotkanie, w dogodnym dla Ciebie miejscu na terenie Warszawy lub na rozmowę telefoniczną albo spotkanie przez skype.

Spotkanie/konsultacja nic Cię nie kosztuje. Stwierdzisz to nie dla Mnie, to nic nie płacisz. Dopiero w momencie podjęcia dalszej współpracy będziesz mogła wybrać rodzaj usługi, która spełni Twoje oczekiwania.

Zastanawiasz się, ile mogą kosztować moje usługi? 

Nie mam sztywnego cennika, wszystko jest zależne od tego, w jakim stopniu zechcesz zaangażować Wyprawkowego Konsjerża, szczegóły ustalimy indywidualnie.

 

Moja propozycje (oferta) dla Ciebie Mamo:

Zapraszam do kontaktu

wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

-) Pierwsza konsultacja – GRATIS

-) Talon na konsultację (np. prezent z okazji Baby Shower) – GRATIS

-) Konsultacja/porada indywidualna

-) Przygotowanie listy wyprawkowej (lista konkretnych produktów, wraz z podanymi linkami, gdzie można je kupić)

-) Skompletowanie wyprawki wraz z dostawą do domu 

-) Wspólne zakupy stacjonarne*

-) Mini warsztaty wyprawkowe* podczas Baby Shower 

-) Warsztaty wyprawkowe*

* na terenie Warszawy i okolic