fbpx

Wyprawka – warsztaty wyprawkowe

warsztaty wyprawkowe, wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

Wyprawka w ujęciu warsztatowym

Twoja wyprawka, moje wsparcie Mamo – jednym z elementów wsparcia przyszłych rodziców są autorskie Warsztaty Wyprawkowe, które organizuję i prowadzę stacjonarnie na terenie Warszawy (aktualne terminy i linki do zapisów znajdziesz na dole tej strony) lub w formie on-line (link do zapisów znajdziesz TUTAJ).

O ile mi wiadomo jest to pierwsza i prawdopodobnie jedyna tego typu inicjatywa na rynku parentingowym. Warto podkreślić, że warsztaty nie są sponsorowane przez producentów i firmy zewnętrzne. Przekazuję na nich wiedzę zgodną z zaleceniami ekspertów – lekarzy, farmaceutów, fizjoterapeutów, położnych, doradców laktacyjnych itp. oraz potwierdzoną własnymi doświadczeniami i praktyką zawodową.

Podczas spotkania prezentuję niektóre elementy wyprawki. Zaznaczam jednak, że nie mam na celu reklamowania produktów, a jedynie przybliżenie i pokazanie Wam na żywo, rzeczy o których opowiadam. Przedstawiam różne możliwości, a wybór konkretnego rozwiązania zawsze należy do Ciebie Mamo.

Warsztaty mają lekką i przyjemną formułę, dlatego nie spodziewaj się akademickiego wykładu ponieważ nie chcę zanudzić Ciebie i maleństwa. W związku z tym podczas spotkania otrzymasz sporą dawkę ciekawych informacji, a nie kolejną, szablonową, gotową listę wyprawkową. Wydaje się, że w sieci, bez wychodzenia z domu, z łatwością znajdziesz ich setki. Reasumując po spotkaniu będziesz bogatsza o sprawdzone i praktyczne porady Wyprawkowego Konsjerża, na co dzień Mamy błogiej i wygodnej, która wychowuje trójkę dzieci.

 

 

Warsztaty odpowiedzą na następujące pytania

  • Jak najlepiej zorganizować codzienność przed i po pojawieniu się Maleństwa, żeby było łatwo i przyjemnie?
  • Jaka powinna być „mądra wyprawka”, czyli skompletuj ją według autorskiej zasady „Mix Wyprawkowy 5P”
  • Gdzie powinien spać noworodek?
  • Które dziecięce gadżety będą bardziej potrzebne, a które mniej, czyli nie każdy „must have” w teorii, to „must have” w praktyce? W związku z tym gwarantuję, że pozwoli Wam to sporo zaoszczędzić.
  • Gdzie szukać wsparcia, pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba?

Warsztaty to również możliwość spotkania się z innymi Mami z okolicy oraz wzajemna wymiana doświadczeń ciążowych.

Zainteresowana?  W związku z tym nie zwlekaj, musisz być z nami Mamami, na tym wyjątkowym spotkaniu.

 

warsztaty wyprawkowe, wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż warsztaty wyprawkowe, wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż