fbpx

O mnie

Nazywam się Agnieszka Strzelec. Jestem politologiem i pedagogiem z wykształcenia, trenerem i coachem z zamiłowania. Za mną wiele lat pracy w korporacyjnym marketingu, a przede mną nowa zawodowa droga, którą obecnie podążam, czyli Błoga Mama z Bloga i Wyprawkowy Konsjerż.

 

wyprawkowy konsjerż, tetra czy flanela, błoga mama z bloga, wyprawka

 

Prywatnie jako Błoga Mama z Bloga wychowuję trzech chłopców, a zawodowo, jako Wyprawkowy Konsjerż – Pomocna Dłoń Mamy wspieram przyszłych rodziców w skompletowaniu wyprawki.

Kilka razy spotkałam się z pytaniem – dlaczego używam różnych określeń, gdy opowiadam o moim pomyśle, o mojej marce, o mojej działalności. Spieszę z wyjaśnieniem, co kryje się za sformułowaniami Błoga Mama z Bloga, Wyprawkowy Konsjerż oraz Tetra czy Flanela? Po przeczytaniu zobaczycie, że opisy te nie wykluczają się, a wręcz przeciwnie uzupełniają się, tworząc spójną całość.

Bardzo się cieszę, że znalazłaś/eś chwilę, by mnie odwiedzić i wierzę, że „wspólnie” miło spędzimy ten czas. Ja pisząc, a Ty czytając. Zatem zaczynamy, zapraszam do lektury ….

 

Błoga Mama z Bloga

Mój Blog jest bardzo młodziutki, „narodził się” 11.07.2019r. Data ta jest dla mnie szczególna, ponieważ to rocznica urodzin mojego średniego synka, który w tym dniu skończył 7 lat.

Publikuję pod “pseudonimem artystycznym” Błoga Mama z Bloga.

Jest to wyjątkowe miejsce, w którym będę zamieszczała porady i przemyślenia, na temat wyprawki i macierzyństwa. Wszystkie teksty będą pisane z perspektywy Mamy doświadczonej, wygodnej i błogo nastawionej do świata i ludzi.

Mam nadzieję, że uda mi się pokazać przyszłym Mamom, przyszłym rodzicom, co zrobić, by życie po pojawieniu się dziecka było łatwe i przyjemne. Choć oczywiście nie zawsze wygląda to tak pięknie i kolorowo, jak zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych. Najważniejsze jest jednak pozytywne i błogie nastawienie do codziennych obowiązków i wyzwań, które bardzo pomaga w przeżywaniu każdego dnia z uśmiechem.

Miło mi będzie, jeśli zostawisz kilka słów od siebie lub zadasz jakieś pytanie. Pozwoli mi to jeszcze lepiej odpowiedzieć na Twoje pytania i potrzeby.

 

dzieci, synowie, rodzina, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

trzej muszkieterowie, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

 

Wyprawkowy Konsjerż

Po narodzinach trzeciego synka postanowiłam zmienić swoje zawodowe życie. Zamiast wracać na dobrze znaną i lubianą posadę na etacie, wpadłam na innowacyjny pomysł. Od pewnego czasu działam na rynku parentingowym jako Wyprawkowy Konsjerż pod własną marką Tetra czy Flanela? Więcej na temat marki przeczytasz w zakładce Tetra czy Flanela?

Choć może się to wydać dziwne i nietypowe, naprawdę lubię pracować. Niestety lub “stety” nie potrafię poświęcić się tylko i wyłącznie wychowywaniu dzieci. Co więcej uważam nawet, że macierzyństwo jest dużo trudniejszą pracą ponieważ Mama musi być dyspozycyjna 24h/7 dni.

„Pracuje” jednocześnie na bardzo wielu stanowiskach, jako opiekunka, animatorka, pielęgniarka, kucharka, sprzątaczka, nauczycielka itp., i nie otrzymuje za to żadnego wynagrodzenia pieniężnego. Nie licząc oczywiście miłości, uśmiechu i wdzięczności dziecka, które są bezcenne.

 

Wyprawka, Tetra czy Flanela, Wyprawkowy Konsjerż, Wyprawka

 

Po pracy

Czas wolny lubię spędzać aktywnie z moimi trzema urwisami i mężem. Wspólnie (choć najmłodszy jeszcze nie wszytko ogarnia, bo dopiero zaczął chodzić – lipiec 2019r :)) pływamy, jeździmy na rowerze, nartach. Chodzimy na długie spacery, zwiedzamy, wyjeżdżamy na działkę, w góry i nad morze, najważniejsze że robimy to całą rodziną.

Czasami jednak potrzebuję chwili wytchnienia i samotności. Wtedy najchętniej oddaję się mojej indywidualnej pasji, która nie do końca jest rozumiana przez moich mężczyzn, a jest to taniec. 

 

rodzina, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

rodzina, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

 

Zapraszam do lektury bloga

Błoga Mama z Bloga