fbpx

Wyprawka – Wsparcie w skompletowaniu

Kompletna Wyprawka w zasięgu Dłoni Mamy

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia

 

wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

 

Jak skompletować wyprawkę? – Oferta Wyprawkowego Konsjerża

 

Jak skompletować wyprawkę? Jako Wyprawkowy Konsjerż – Pomocna Dłoń Mamy oferuję pomoc w skompletowaniu wyprawki. Moim celem jest wsparcie na starcie Mam – tych “początkujących”, tych zapracowanych, tych dla których zakupy to konieczny obowiązek i tych, które z różnych przyczyn losowych, nie mogą zająć się wyprawką samodzielnie. Oczywiście Tatusiowie i inni członkowie rodziny są równie mile widziani.

Na początek zapraszam do zapoznania się z ciekawamymi poradami, które na bieżąco pojawiają się na moim blogu, kliknij TUTAJ.

Jeśli masz konkretne pytania, wątpliwości, coś Cię niepokoii, potrzebujesz porady w temacie wyprawkowym, to zapraszam skontaktuj się ze mną. Wspólnie ustalimy, w czym mogę Ci pomóc. Kolejny krok to ewentualne spotkanie, w dogodnym dla Ciebie miejscu na terenie Warszawy lub konsultacja telefoniczna albo spotkanie przez skype.

Rozmowa, mail nic Cię nie kosztuje, a może Ci pomóc. Wykonując ten pierwszy krok nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Dopiero w momencie podjęcia dalszej współpracy będziesz mogła wybrać rodzaj usługi, która spełni Twoje oczekiwania.

Moje wsparcie to również oszczędność pieniędzy, choć na początku może Ci się to wydać dziwne. Jednak w trakcie konsultacji ustalimy, co z gadżetów wyprawkowych będzie naprawdę potrzebne, co warto mieć, a co się zupełnie nie przyda. Wyznaję zasadę, że nie każdy “must have” marketingowy, czyli w teorii, to “must have” w praktyce. Nie musisz kupić wszystkiego, żeby skompletować idealną wyprawkę. Więcej na temat kompletowania wyprawki przeczytasz TUTAJ.

Zastanawiasz się, ile mogą kosztować moje usługi?

Cennik wyjściowy znajdziesz poniżej, proszę zwróć jednak uwagę, że niektóre usługi nie mają podanej ceny, ponieważ wszystko jest zależne od tego, w jakim stopniu zechcesz zaangażować Wyprawkowego Konsjerża, zatem szczegóły ustalimy indywidualnie.

 

Moje propozycje (oferta) dla Ciebie Mamo:

 

Zapraszam do kontaktu

wyprawka, błoga mama z bloga, tetra czy flanela, wyprawkowy konsjerż

-) Pierwsza konsultacja, ustalenie szczegółów ewentualnej współpracy (rozmowa telefoniczna, mail) – GRATIS

-) Talon na konsultację indywidualną (np. prezent z okazji Baby Shower) – 100 zł/1h

-) Konsultacja/porada indywidualna (spotkanie na żywo* lub on-line, rozmowa telefoniczna) – 100 zł/1h

-) Przygotowanie listy wyprawkowej (lista konkretnych produktów, wraz z podanymi linkami, gdzie można je kupić) – stawka ustalana indywidualnie

-) Skompletowanie wyprawki wraz z dostawą do domu – stawka ustalana indywidualnie

-) Stacjonarne zakupy wyprawkowe* – stawka ustalana indywidualnie

-) Mini warsztaty wyprawkowe* podczas Baby Shower – 200 zł/h, chcesz zarezerwować termin kliknij TUTAJ 

-) Warsztaty wyprawkowe stacjonarne*– 89 zł/2h

-) Warsztaty wyprawkowe on-line – 59 zł/2h, chcesz się zgłosić kliknij TUTAJ

 

* na terenie Warszawy i okolic (obecnie zawieszone w związku z pandemią koronawirusa)