NAZWA

Być może zastanawiasz się skąd nazwa Tetra czy Flanela?

Większość, znajomych mówiło mi, że to brzmi, jak sklep z pieluchami, a nawet gorzej, ze ścierkami :) Ja się jednak uparłam i tak już zostało i to chyba wbrew zdrowemu rozsądkowi, skoro nie wszystkim się podobało :)

Pomysł na nazwę od początku był jeden, w pełni polska* firma musi mieć w pełni polską nazwę.

Tetra i Flanela to rodzaj pieluch, które wchodzą w skład Wyprawki dla niemowlęcia. Chyba każda Mama je zna, choć obecnie są one wypierane przez pieluchy muślinowe i bambusowe.

Nazwa Tetra czy Flanela? jest zatem symbolem podstawowego pytania większości Mam - Co powinna zawierać dobrze skompletowana Wyprawka? Ma pomóc ocalić te "stare, poczciwe pieluchy" od zapomnienia i z sentymentu, ponieważ jak moi dwaj starsi synowie się urodzili (rok 2010 i 2012) to nikt nie słyszał o takich luksusach jak muślin i bambus :).

Wspomnę tu jeszcze o nazwie profesji Wyprawkowy Konsjerż. Słowa Wyprawka nie będę omawiać, bo jest ono oczywiste. Konsjerż - to człowiek orkiestra, któremu można powierzyć wszelkie zadania, także te trudne, a nawet specjalne. Człowiek, którego Pomocna Dłoń sprawi, że nierealne stanie się osiągalne i wszystkie możliwości będą w zasięgu Twojej Dłoni Mamo.

*Font wykorzystywany na naszej stronie nosi nazwę "Lato" i jest polskiego pochodzenia, został zaprojektowany w 2010r (rok urodzenia mojego najstarszego syna :) ) przez polskiego projektanta liter Łukasza Dziedzica