BAZA WIEDZY (nie)NAUKOWEJ

Porady Praktyczne Mamy Wygodnej

czyli Rozprawka z Wyprawką

Drogie Mamy zapraszam do lektury poradnika Mamy Wygodnej - Rozprawka z Wyprawką. 

Znajdziecie tu Praktyczne Porady (PP) i wskazówki na temat poszczególnych elementów, które  zawiera Wyprawka dla Noworodka. Teksty będą różne - krótkie i długie, poważne i wesołe, wszystko w zależnosci od tematu i możliwości czasowych oraz nastroju Mamy autorki.

Będą to w większości moje własne przemyślenia, wynikające z wychowywania trójki dzieci. Uwierzcie mi, czasami bywa ciężko i dlatego każdego dnia muszę myśleć, jak ułatwić i usprawnić sobie codzienność, żeby nie zwariować.

Pojawią się również opinie zaczerpnięte od specjalistów i znawców tematu, bo po co wywarzać otwarte  drzwi i na nowo odkrywać Amerykę, skoro ktoś już to zrobił przede mną :) Nie jestem omnibusem, a każda Mama jest inna, ale mam nadzieję, że moja Rozprawka z Wyprawką będzie przydatna.

Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje albo potrzebujecie porady na temat nieopisanego jeszcze elementu Wyprawki to proszę o kontakt mailowy. Z chęcią odpowiem na Wasze pytania:

----------------------------------------------

Na początku chciałabym doprecyzować, co dla mnie oznacza Wyprawka - jest to wszystko, co potrzebne dla Mamy i Dziecka, przed i po narodzinach, począwszy od Wyprawki szpitalnej, poprzez ubranka, akcesoria, wózek aż po meble.

Zatem zaczynamy, miłej lektury.

----------------------------------------------

Lista Wyprawkowa -

Spis elementów omawianych w Rozprawka z Wyprawką*

*Uwaga - nowe wpisy pojawiają się po opublikowaniu kolejnej porcji Porad Praktycznych na temat jednego z  elementów Wyprawki

1 / 1

----------------------------------------------

Przerwa techniczna do odwołania :)

Dopadła mnie jakaś niemoc twórcza, a może zwątpienie, czy ktoś to czyta? .......

Muszę się zebrać i zacząć pisać dalej ......

Za powstałe niedogodności przepraszam :)

Zapraszam do lektury już wkrótce